o firmie

FAQ

Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu pytania współpracujących z nami Architektów, na które najczęściej odpowiadamy w codziennej pracy. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa pomocne. Jeżeli nie znajdą tutaj Państwo odpowiedzi na nurtujące kwestie to serdecznie zapraszamy do kontaktu z regionalnym przedstawicielem handlowym marki Interstone lub centralą firmy.

 

  • Czy architekci mogą liczyć z Państwa strony na wsparcie techniczne i produktowe?

Tak. Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną i produktową ze strony pracowników Interstone.

  • Jakie narzędzia do pracy i materiały informacyjne oferują Państwo architektom?

Współpracujący z nami architekci mają dostęp do pełnej bazy zdjęć produktowych i aranżacyjnych, jakimi dysponujemy. W szczególności architekci mogą zobaczyć zdjęcia konkretnych płyt kamienia, które znajdują się aktualnie w magazynie firmy, co zdecydowanie ułatwia proces uzgodnień z inwestorem i finalne podjęcie decyzji. Architekci wyposażeni są również w próbki naszych produktów oraz katalogi pomocne w codziennej pracy projektowej. Gwarantujemy również profesjonalny serwis telefoniczny.

  • Jak wygląda bieżąca współpraca handlowa pomiędzy architektem a firmą?

Szczegółowe warunki współpracy ustalane są indywidualnie podczas spotkania architekta z przedstawicielem Interstone.

  • Z kim kontaktować w sprawie nawiązania współpracy z Państwem?

W przypadku kamienia naturalnego zapraszamy do kontaktu z p. Renatą Zdrojewską, zaś w przypadku LAMINAM z p. Katarzyną Wagner.

  • Czy oferują Państwo produkt wraz z usługą wykonawczą?

Nie. Jesteśmy wyłącznie dystrybutorem kamienia i w związku z tym osobiście nie świadczymy usługi wykonawczej. Posiadamy jednak sieć sprawdzonych firm wykonawczych, których usługi rekomendujemy naszym klientom, w tym architektom wnętrz.

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.