transport

Transport

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej aplikacji pozwalającej sprawdzić aktualny harmonogram transportów wychodzących z naszych punktów dystrybucyjnych. Przy poszczególnych kursach znajdziecie Państwo również informację o stopniu załadunku konkretnego transportu towarem. Pozwoli to na precyzyjne zaplanowanie terminu dostawy.

Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwo podjęcie decyzji i złożenie zamówienia.


Podstawowe informacje nt. transportu krajowego:

  • Oferta transportowa skierowana jest głównie do firm kamieniarskich
  • Odbiorcom detalicznym proponujemy indywidualne wyceny transportu.
  • Wszystkie transporty realizujemy samochodami o ładowności 6-24 ton wyposażonymi w HDS
  • Na stronie widoczne są zarówno transporty w trakcie realizacji oraz planowane terminy wyjazdów w danym kierunku z określeniem wolnej ładowności do wykorzystania przez klientów.

  • W sprawie trasy przejazdu transportu lub możliwości doładunku towaru proszę kontaktować się z działem logistyki:

    tel. kom. 507 025 401
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Istnieje możliwość pilnej wysyłki towaru w innych terminach niż podane poniżej. W razie takiej potrzeby - prosimy o kontakt z naszym działem handlowym lub logistyki.

Najbliższe planowane transporty

Lista transportów

Magazyn : Mszczonów

Kierunek Przewidywana data wyjazdu Status Wolne miejsce [t]
(nieznany) 2024-04-28 04:00:00 Na drodze 12
kujawsko-pomorskie 2024-05-06 07:00:00 W trakcie przygotowania 5Informacje o kosztach transportu w wyznaczonych strefach można uzyskać w Dziale Logistyki

kom. 0 507 025 401 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W zależności od życzenia Klienta, dostawy mogą się odbywać samochodami z HDS o zróżnicowanej, dopasowanej ładowności.

Mapa logistyki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz chcąc poprawiać jakość naszych usług, otworzyliśmy trzy nowe magazyny.

Klientów z Polski południowo-zachodniej i południowej zapraszamy do magazynów we Wrocławiu i Chrzanowie. Klientów z Polski zachodniej - do nowego magazynu w Poznaniu. Jednocześnie klientów z Polski centralnej, północnej i wschodniej zapraszamy do Magazynu Centralnego w Adamowicach k. Mszczonowa.

W nowych magazynach dostępny będzie cały asortyment oferowany przez Interstone, sukcesywnie uzupełniany i poszerzany.

W związku z tym, przedstawiamy Państwu nową, ujednoliconą politykę transportu, obowiązującą w naszych magazynach. Nowe warunki transportu będą dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjne, zarówno w kontekście kosztów dostaw zakupionych przez Was materiałów, jak i czasu oczekiwania na dostawę. Nowością jest podzielenie Polski na tzw. strefy dostaw, rozciągające się wokół magazynów (patrz: mapa).

Strefa dostaw oznaczona na mapie

STREFA I - w promieniu 40 km z najbliższego magazynu,
STREFA II - ( wykluczajac strefę I ):

Pozostała część PolskiO ceny pytaj sprzedawcę. Powyższa oferta dotyczy usługi transportowej wykonanej z najbliżej położonego magazynu do miejsca rozładunku.

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.