newsy

Aktualności

Niezwykła sesja w Interstone

Aneta Kręglicka x L'AF

 

Światło dzienne ujrzała właśnie informacja o modowej kolekcji Aneta Kręglicka x L'AF na Jesień/Zimę 2018/2019 zatytułowanej „TIMELESS / Poza czasem”. Prostota, powściągliwość, minimalizm, a z drugiej strony- kobiecość, tajemniczość, elegancja i zmysłowość. Nie do pogodzenia? A jednak! Kolekcja „Poza czasem” Aneta Kręglicka x L'AF jest dowodem na to, że pozorne przeciwieństwa mogą ze sobą pięknie współgrać oraz stworzyć zupełnie nową jakość.

 

Zdjęcia Anety Kręglickiej prezentującej kreacje z nowej kolekcji wykonał ceniony fotograf Mateusz Stankiewicz. Na lokalizację sesji została wybrana siedziba Interstone w Mszczonowie. Sesja została zainspirowana pięknem naturalnych kamieni. Wzory i kolory stworzone przez naturę i przywiezione z różnych zakątków świata posłużyły za tło tego wyjątkowego projektu.

 

Na zdjęciach z sesji zostały zaprezentowane poniższe kamienie z naszej oferty:

 

• Patagonia – kwarcyt wywodzący się ze środkowo-wschodniej części Brazylii w stanie Minas Gerais. Delikatna kremowo-beżowa baza łączy się ze srebrnymi i czarnymi minerałami, tworząc wyjątkowe rysunki użylenia. Całość wzbogacona dużymi fragmentami kryształu górskiego układa się w unikalną kompozycję, która po podświetleniu nabiera efektownego, ekskluzywnego wyglądu.

 

• Alexandrite – rzadka odmiana kwarcytu wydobywana w Brazylii. Mieszają się w nim przeróżne odcienie zieleni (szmaragdowy, morski, butelkowy), momentami przechodząc w złoto, a nawet kolor dojrzałego wina. Po podświetleniu kamienia stonowana całość nabiera wyrazistości, barwy stają się intensywniejsze i kamień zupełnie zmienia swój charakter.

 

• Bianco Neve – marmur pochodzący z północy Wietnamu. Wyróżnia go perfekcyjna biel, którą kreują miliony zespolonych ze sobą kryształów. Materiał ten ma bardzo małą nasiąkliwość, stąd też doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, w tym w pokoju kąpielowym, a nawet na basenie.

 

• Cosmic Black – granit pochodzący z północnej części Brazylii w stanie Ceara. Odmiana kamienia wzbogacona kryształami kwarcu, które wybijają się z ciemnej bazy tworząc subtelne rysunki użylenia. Całość nabiera szlachetnego wyrazu dzięki grze kontrastów dwóch wiodących odcieni – czerni i kryształowej bieli.

 

• Rosa Portogallo – marmur wywodzący się z południowo-wschodniej części Portugalii z okolic Estremos. Kamień o stonowanej kompozycji odcieni bieli, beżu i różu oraz delikatnych użyleniach, które dodatkowo podkreślają jego subtelny charakter.

 

• Rain Forest – marmur ten pochodzi z północnej części Indii ze stanu Rajasthan. Swoje piękno zawdzięcza mocnym użyleniom w kolorze ciemnego brązu, które doskonale współgrają z delikatnym tłem. Tworzą w ten sposób kompozycję na wzór kory drzewa.

 

• Indian Black Dark – granit wydobywany w południowej części Indii. Nieskazitelna czerń doskonale koresponduje z wnętrzami zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Dodaje aranżowanej przestrzeni ponadczasowego wyrazu.

Galeria

images/aktualnosci/aneta_kreglicka/01-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/02-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/03-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/04-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/05-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/06-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/08-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/09-b.jpg
images/aktualnosci/aneta_kreglicka/10-b.jpg

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.