newsy

Aktualności

Indyjskie granity

W ostatnich dniach dopłynął do nas długo wyczekiwany transport 25 kontenerów kamienia z Indii. Zawiera on bardzo eleganckie gatunki granitu Indian Black Dark i Astoria Cream, które pochodzą z kamieniołomów  w stanach KARNATAKA oraz TAMILNADU. Znakiem rozpoznawczym Indian Black Dark jest głęboko czarna barwa złamana rytmicznie rozłożonymi grafitowymi wzorami. Z kolei Astoria Cream urzeka ciepłą kremową kolorystyką i wzdłużnymi, subtelnymi smugami.

 

Szczególną uwagę warto zwrócić również na afrykański granit Marron Kongo zwany często Antiq Brown. Płyty, które udało się nam pozyskać są wyjątkowo dekoracyjne i wyróżniają się bardzo równomiernym wzorem. Kamień o takich walorach estetycznych udaje się zamówić niezwykle rzadko, raz na 2-3 lata. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i odwiedzenia zakładki „Produkty”.

 

Tutaj zobaczyć można kilka „roboczych” zdjęć płyt z nowej dostawy.

Galeria

images/aktualnosci/indyjskie_granity/astoria_cream1.jpg
images/aktualnosci/indyjskie_granity/astoria_cream2.jpg
images/aktualnosci/indyjskie_granity/astoria_cream3.jpg
images/aktualnosci/indyjskie_granity/marron_kongo.jpg
images/aktualnosci/indyjskie_granity/marron_kongo1.jpg
images/aktualnosci/indyjskie_granity/marron_kongo2.jpg
images/aktualnosci/indyjskie_granity/marron_kongo_4.jpg

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.