newsy

Aktualności

Crema Marfil z hiszpańskiej Noveldy

Podróży służbowych ciąg dalszy. Wakacje to dobry czas, aby osobiście odwiedzić partnerów handlowych i wybrać najpiękniejsze dostępne płyty różnych gatunków kamienia. Tym razem celem wizyty przedstawicieli Interstone było miasteczko Novelda i sąsiadujący z nią kamieniołom Coto, położone w zachodniej części Andaluzji niedaleko Alicante. Miejsce to słynie przede wszystkim z cieszącego się dużą popularnością marmuru Crema Marfil o ciepłym kremowym odcieniu i niewielkiej ilości delikatnego użylenia, ale z tego rejonu Interstone sprowadza również inne gatunki marmuru, w tym Negro Marquinia, Emperador Dark, Emperador Light czy Rojo Alicante.

 

Owocem sierpniowej podróży do Noveldy był wybór konkretnych bloków kamienia o wyjątkowej jakości i walorach dekoracyjnych. Pierwsze dostawy z wyselekcjonowanym towarem są już w drodze do Polski, a sukcesywnie do połowy września realizowane będą kolejne transporty Crema Marfil i innych gatunków marmuru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą kamienia z tego regionu, którą znajdą Państwo w zakładce „Produkty”.

 

Poniżej krótka fotorelacja z naszej wizyty w Hiszpanii.

Galeria

images/aktualnosci/novelda/Sztuka_01.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_02.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_03.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_04.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_05.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_06.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_07.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_08.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_09.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_10.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_11.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_12.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_13.jpg
images/aktualnosci/novelda/Sztuka_14.jpg

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.