newsy

Aktualności

INTERSPIEK – nowy rodzaj płyt kamiennych do ogrodów i na taras

INTERSPIEK to nowoczesne rozwiązanie do stosowania w ogrodzie i na tarasach. Polecane do wiosennych metamorfoz, które można wykonać szybko i bezproblemowo, bez udziału glazurnika czy kamieniarza. Płyty mają grubość 2 cm, mogą być stosowane na różnych podłożach i są dostępne w 14 modnych kolorach. Ich wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku jest firma Interstone®.

 

Co roku o tej porze okazuje się, że posiadanie pięknego ogrodu czy tarasu to dosyć pracochłonne i wymagające zadanie. Trzeba zadbać nie tylko o rośliny czy meble ogrodowe, ale także o estetyczne posadzki i chodniki. Możemy sobie tę pracę znacznie ułatwić, korzystając z nowych na polskim rynku płyt kamiennych INTERSPIEK. To płyty uzyskane z mieszanki wysokiej klasy glinki, kwarcu i tlenków metali, które są prasowane, spiekane, a następnie obrabiane systemem ściernego szlifu. Dzięki takiej technologii produkcji są idealnie płaskie i mogą być docinane z dużą dokładnością wymiaru. Co jednak najważniejsze, można je w prosty sposób montować na specjalnych podkładach lub układać bezpośrednio na betonie, trawie i kruszywie. Ich przewagą jest też możliwość szybkiego usunięcia i ponownego użycia w innym miejscu. Daje to dużą swobodę aranżowania przestrzeni.

 

Płytami INTERSPIEK można wyłożyć cały taras, można ich użyć wokół basenu ogrodowego czy stworzyć z nich zewnętrzne chodniki wokół domu. Można też pojedyncze płyty układać, tworząc z nich ścieżki pośród roślin ogrodowych. Niezależnie od rodzaju zastosowania, płyty są bardzo wytrzymałe oraz antypoślizgowe. Charakteryzuje je odporność na szok termiczny oraz mróz i sól. Nie zmieniają swojej barwy pod wpływem słońca, co daje im wieloletnią trwałość niezależnie od warunków pogodowych. Są łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym odporne na chemikalia, działanie pleśni i mchu. Występują w kilkunastu modnych wersjach kolorystycznych – od jasnych beży czy szarości, po ciemny grafit i brąz.

 

Więcej informacji na temat płyt Interspiek znaleźć można na stronie internetowej: www.interspiek.pl

Galeria

images/aktualnosci/interspiek/1.jpg
images/aktualnosci/interspiek/10.jpg
images/aktualnosci/interspiek/2.jpg
images/aktualnosci/interspiek/3.jpg
images/aktualnosci/interspiek/4.jpg
images/aktualnosci/interspiek/5.jpg
images/aktualnosci/interspiek/6.jpg
images/aktualnosci/interspiek/7.jpg
images/aktualnosci/interspiek/8.jpg
images/aktualnosci/interspiek/9.jpg

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.