newsy

Aktualności

Perla Santana w artystycznej odsłonie

Piękno i wytrzymałość - Kwarcyt Perla Santana

 

Nadmorski region słynący z zachwycających zachodów słońca nad wodami Oceanu Atlantyckiego – Ceara – swą popularność zawdzięcza także niezwykłej urody kwarcytom. Wydobywane w tak pięknych okolicznościach przyrody one także nie zawodzą: subtelna gra beży, bieli i szarości zamknięta w wyjątkowo trwałym materiale świetnie wpisuje się we wnętrzarskie trendy tego sezonu. Brazylijski kamień Perla Santana jest dostępny w ofercie marki Interstone.

 

Odkryte tajemnice

Delikatna, pełna lekkości paleta barw oraz wyraźny rysunek użyleń czynią kwarcyt z Brazylii zupełnie wyjątkowym. Naturalny kamień o takim nasyceniu kolorów pozostaje unikatem.

Ale nie tylko estetyka Perla Santana (dostępnego w Interstone) zasługuje na uwagę. Brazylijski kwarcyt posiada doskonałe właściwości techniczne. Jest twardy i wytrzymały oraz odporny na działanie wysokich i niskich temperatur, zabrudzenia, zarysowania i wilgoć. 

 

Idealny we wnętrzach i …

Brazylijski kwarcyt dostępny w stałej sprzedaży w Interstone dzięki swoim doskonałym właściwościom technicznym będzie idealnym materiałem wykończeniowym na blaty i wyspy kuchenne, parapety czy okładziny ścienne.

Stonowana, elegancka kolorystyka sprawia, że Perla Santana sprawdzi się świetnie w aranżacjach kuchennych inspirowanych duńskim hygge czy strojnym art deco. Miłośnicy naturalnych materiałów mogą go wykorzystać także w łazienkach. Wykończenie strefy prysznicowej, przestrzeni nad wanną, podłogi lub parapetów kamieniem Perla Santana będzie harmonijnie współgrać z tak modną teraz czarną armaturą i akcesoriami łazienkowymi. Ale naturalne piękno tego kwarcytu może być również pierwszoplanowym bohaterem nowoczesnego salonu. Zamiast tapety warto postawić na wzór wprost z natury. Ściana wykończona Perla Santana z pewnością przyciągnie spojrzenia, a gdy jej właściciele zadbają o dobre oświetlenie, to zostanie niekwestionowaną bohaterką całej aranżacji.

 

… na zewnątrz

Doskonałe parametry techniczne brazylijskiego kwarcytu sprawiają,  że jest to odpowiedni materiał do zastosowania na zewnątrz. Obudowa tarasów, balkonów, schodów czy też baza basenu lub fontanny będzie dobrym pomysłem. Wachlarz możliwości jest naprawdę duży, a łatwość pielęgnacji kamieni naturalnych sprawia, że świetnym wyglądem Perla Santana można się cieszyć przez długie lata.

 

Kamień naturalny Perla Santana skradnie serca tych, którzy w swoich wnętrzach stawiają na indywidualizm i oryginalność. Nie ma dwóch identycznych płyt kwarcytu… i w tym tkwi sekret jego ponadczasowego piękna.

 

Kwarcyt Perla Santana jak również inne kamienie naturalne można obejrzeć na żywo w Showroomie Interstone w Warszawie (al. Jerozolimskie 132), który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Galeria

images/aktualnosci/perla_santana2/02.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/03.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/04.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/05.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/06.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/07.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/08.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/09.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/10.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/11.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/12.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/13.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/14.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/15.jpg
images/aktualnosci/perla_santana2/16.jpg

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.