transport

Drodzy Państwo,
 
w związku ze stanem epidemii informujemy, że nasze stacjonarne biura obsługi klienta oraz magazyny pracują z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, higieny i dezynfekcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku.
 
Informacje dotyczące dostępności i cen produktów, jak również zdjęcia konkretnych materiałów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W zakładce "Stan magazynu" można wygodnie, bez opuszczania zacisza domowego, dokonać wstępnej selekcji dostępnego asortymentu, oglądając zdjęcia płyt, poznając ich wymiary i ceny. Zapraszamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.
 
Architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych wizytą w warszawskim showroomie Interstone prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 505 366 642.
 
Z pozdrowieniami
 
Zespół Interstone

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.